Estal Metall OÜ

METALLKONSTRUKTSIOONID

Metallkonstruktsioonid - projekteerimine, tootmine ja paigaldus.


Metallkonstruktsioonid ja metallkonstruktsioonide valmistamine, ning paigaldus on Estal Metall OÜ peamiseks tegevusalaks. Teostame nii suuremate ehituslike konstruktsioonide tootmist, kui üksikute detailide valmistamist. Kõik tooted projekteeritakse meie spetsialistide poolt järgides kõiki kvaliteedinõudeid ja standardeid. Toodame peamiselt eritellimusel ja tänu suurele kogemustepagasile suudame lahendada kõik kliendi vajadused. Oleme usaldusväärne partner metallitöödel, tootmisest paigalduseni. Kõigile meie töödele kehtib  garantii vastavalt seadusele.

Estal Metall OÜ meeskond on pühendunud tegema tihedat koostööd kliendi ja tema inseneridega kogu toote valmimise elutsükli jooksul- toote arendusest, disainist, kuni tootmiseni. Projekteerime, toodame,  ja paigaldame erinevaid metallkonstruktsioone. Meie peamisteks koostööpartneriteks on erinevad ehitusettevõtted ja tööstusettevõtted.

Metallkonstruktsioonid mida peamiselt valmistame:

Ehituslikud metallkonstruktsioonid, talad, postid, fermid, karkassid, metalltrepid, väravad, piirded, platvormid.

Abistame teid disaini ja tootearendusega

Kui teil puuduvad lõplikud toote joonised, siis meie insener ja disainer aitavad teie nägemust ja ideed ellu viia. Koostöös kliendiga valime välja kuluefektiivsed materjalid, arvutame läbi metallkonstruktsioonid, töötame välja disaini ja tootmistehnoloogia. Eesmärgiks on kuluefektiivne toode, disain ja tootmistehnolooga, mis vastaks toote funktsionaalsusele, välimusele ja kliendi ootustele.

Prototüübid/ tootenäidised

Projekteerimise faasis viime läbi tugevusarvutused, et tagada konstruktsiooni stabiilsus ja materjalide optimaalne kasutus. Esmakordse projekti puhul, kui tegemist on seeriatootega, valmistame teile prototüübi tootest, vastavalt joonistele ja tehnoloogiale ning saadame teile tootenäidise hindamiseks. Vajadusel muudame disaini või tehnoloogiat. Kui kogu protsess vastab teie ootustele, läheb toode tootmisse, vastavalt lepingus fikseeritud tingimustele.

Paindlikkus -> Mobiilsus -> kiire reageerimine

Ettevõtte missiooniks on olla paindlikud erinevatele projektidele, mobiilsed projekti elluviimisel ja reageerime kiiresti, et vähendada toote tarneaegu ning võimaldada klindil reageerida kiirelt muutuvale turuolukorrale või projekti iseärasutele.

Kõik konstruktsioonid toodetakse ja kontrollitakse kooskõlas rahvusvaheliste hea tootmistava eeskirjadega. Kõik tootmisprotsessi ja kvaliteedikontrolli üksikasjad dokumenteeritakse!

Paigaldus

Pakume kõigi meie poolt toodetud konstruktsioonide ja detailide paigaldust üle terve Eesti.

352

lõpetatud projekti

120+

rahulolevat klienti

8

aastat kogemust

Metallkonstruktsioonid

KOOSTÖÖPARTNERID

Tutvu kõigi meie pakutavate teenustega.

+372 5298893

Töökoja, Altküla
Lääne-Harju vald 76012

info@estalmetall.ee

Scroll to Top