Estal Metall OÜ

TEHNOLOOGIA JA DISAIN

Estal Metall-i meeskond on pühendunud tegema tihedat koostööd kliendi ja tema inseneridega kogu toote valmimise elutsükli jooksul- toote arendusest, disainist, kuni tootmiseni.

Abistame teid disaini ja tootearendusega

Kui teil puuduvad lõplikud toote joonised, siis meie insener ja disainer aitavad teie nägemust ja ideed ellu viia. Koostöös kliendiga valime välja kuluefektiivsed materjalid, arvutame läbi konstruktsioonid, töötame välja disaini ja tootmistehnoloogia. Eesmärgiks on kuluefektiivne toode, disain ja tootmistehnolooga, mis vastaks toote funktsionaalsusele, välimusele ja kliendi ootustele.

Prototüübid/ tootenäidised

Esmakordse projekti puhul, kui tegemist on seeriatootega, valmistame teile prototüübi tootest, vastavalt joonistele ja tehnoloogiale ning saadame teile tootenäidise hindamiseks. Vajadusel muudame disaini või tehnoloogiat. Kui kogu protsess vastab teie ootustele, läheb toode tootmisse, vastavalt lepingus fikseeritud tingimustele.

Paindlikkus -> Mobiilsus -> kiire reageerimine

Meie missiooniks on olla paindlikud erinevatele projektidele, mobiilsed projekti elluviimisel ja reageerime kiiresti, et vähendada toote tarneaegu ning võimaldada klindil reageerida kiirelt muutuvale turuolukorrale või projekti iseärasutele.

352

lõpetatud projekti

120+

rahulolevat klienti

8

aastat kogemust

Metallitööd - Estal Metall OÜ


Metallitööd - Estal Metall OÜ


Metallitööd - Estal Metall OÜ

KOOSTÖÖPARTNERID

Tutvu kõigi meie pakutavate teenustega.

"Teie idee ja nägemus“ Meie tehnoloogia ja tootmine, pakendamine ja logistika. Valmis toode Teie ukse ees! "
Estal Metall OÜ
Marko Kraft

+372 5298893

Töökoja, Altküla
Lääne-Harju vald 76012

info@estalmetall.ee

Scroll to Top